خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای ما ارسال نشده است؟

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

 
جستجوی پیشرفته

1504 سوال توسط 134489 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: wadejf16
سیستم پاسخگویی مسئولین به مردم استان کرمانوزارت آموزش و پرورشسازمان آموزش و پرورش (مسئول پاسخگویی: nalavi)بی عدالتی و تبعیض و قانون گریزی در آموزش و پرورش بافت
صفحه: [1]
نويسنده سوال: بی عدالتی و تبعیض و قانون گریزی در آموزش و پرورش بافت  (دفعات بازدید: 320 بار)
Haji1342
ارباب رجوع
*
« : 21 بهمن 1396,ساعت 20:32:32 »

اداره محترم کل آموزش و پرورش کرمان
با سلام احترام.وپایداری خط اعتدال و تدبیر مسولین و دولتمردان عزیز .بعضی حرکات تبعیض گرانه وبی عدالت وظالمانه آموزش و پرورش بافت در مورد حقیر که روند آن  فقط در امسال بشرح ذیل به استحضار میرساند.

۱-برای آزار و اذیت یک فرهنگی با سابقه با گناه ایثارگی و مذهبی و مردمی و... میزان ساعت مشاوره حقیر در هر آموزشگاه با میانگین ۳ ساعت در هر مدرسه(آنهم مشاور تحصیلی)  ابلاغ و کار۲۴ ساعت را طلب دارند .
.۲-بایداز کرمان به روستا یی در ۶۵ کیلومتری بافت(۲۳۰کیلومتری کرمان) و دیگری ۳۵ کیلومتری بافت بروم با ۲ساعت مشاوره.و یک روز هم چهارشنبه ها  فقط برای ۲ساعت در مدرسه ای به بافت بروم.
۳_حقیر برای حل مشکل به کارشناسی مشاوره استان مراجعه و درمورد مدرسه ای با ۲ ساعت در هفته قرار شد یک هفته در میان یک روز بروم.اما...
۴_با اطلاع از رفتن حقیربه اداره کل٬ آزارها شدیدتر که چرا بدون اجازه ما ٬ شما رفته اید اداره کل ...
۵_ بهانه گیری ها تشدید وغیبت های دروغین و کاذب در پروند شروع گردید که بیماری نارسایی کلیوی و چشمی حقیر رابا حذف گواهی پزشک بمنزله ترک خدمت گزارش کردند.
۶_برای رسیگی چند دفعه نامه به بازرسی اداربافت ارجاع اما هیچکدام مورد بررسی قرار نگرفت وبی جواب ماند.
۷_برای تظلم خواهی به مدیرکل محترم و معاونین اداره کل مراجعه کردم .اما....
۸_نتیجه آن یازده روز غیبت ناجوانمردانه با فشار به مدیران که اگر غیبت نفرستید باید بروید.که سه مدیر تن به گزارش دروغ میدهند مثلا در مدرسه ای که بایستی یک هفته در میان بروم و در ۲ ماه چهار روز بوده وحقیر ۶روز حتی در مرخصی استعلاجی رفتم اما ناجوانمردانه وظالمانه  ۵ روز غیبت غیر مجاز هم ارسال داشته اند(یعنی در ۲ ماه بجای ۱۶ ساعت ۶روز کارو ۵ روز  هم غیبت داشته ام ) .این چه ظلم ودیکتاتوری وبی قانونی و عدالتی است که یک مدیر ضعیف و بی فکردرحق فرهنگیان روا میدارد٬ اعتدال و تدبیر دربافت ذبح شده.و انسانیت غریب شده. مسولین عزیر به درد فرهنگیان بافت برسید این فقط  نمونه ظلم و بی عدالتی کوچکی است و بسیاری بی‌عدالتی ها دیگر بماند وبه وقتش  شخصا به استحضار میرسد که بافت چه خبر است.هر چندکه دیر شده و بیماری مهلکی تعلیم و تربیت بافت را فرا گرفته .ودر حال پوسیدن است .(اعم  بی‌عدالتی ها ازابلاغ  مدیران  اقوام وبستگان .ابلاغ و ساعت به برادرمدیر .نمونه کانالهای تلگرامی.عدم حضور مدیران روستا و.نماز جماعت مدارس.ترک خدمت بدون مرخصی کارکنان اداری .عدم حضور مدیر در مدرسه و همزمان کلاس دانشگاه آزاد رفتن و .لیست مالی و قرعه کشی.تبانی در اجاره آموزش و پرورش قدیم با نرخ بسیار نازل . تنبیه بدنی کارشناس اداری در مدارس ونحوه حضور در مراسم دی ماه ووووووکه جداگانه انشالله به استحضار خواهد رسید.
توضیح اینکه بنده بعلت بیماری نارسایی کلیوی و خونریزی شبکیه چشم ها. منزل و خانواده ام کرمان است .که باید به بافت بروم ومدیر بافت باخصومت وعقده گشایی و ظلم با ۲۹ سال کار آمده ۲ساعت برای حقیر در روز چهارشنبه گذاشته و (از مدارس دیگرم کم نموده) ومیفرمایدکه این دستورو تشخیص  ما است. بی عدالتی و تبعیض از این بیشتر.چرا رسیدگی نمی فرمایید؟ بخاطر رضای خدا توجه فرمایید ،که بی عدالتی و تبعیض .حق کشی از در و دیوار اموزش و پرورش بافت بالا رفته که از بیانش زبان قاصر است واین درد دل علاوه بر ظلم و ناحقی برای خودم ظلم مضاعفی در حق والدین و دانش آموزان و مردم بافت است.به امید رسیدگی بی طرفانه صادقانه از همه اصلاح طلبان و اصولگرایان تحقیق فرمایید.که بافت چه خبر است ومسولین عزیز و دلسوز و مردمی استان کرمان بویژه اداره کل آموزش و پرورش دستور و اقدام لازم را مبذول فرمایند.انشالله.

با احترام تناور مشاور تحصیلی با ۲۹ سال سابقه خدمت
شاغل در بافت ساکن کرمان_۰۹۱۰۳۴۵۶۶۰
صفحه: [1]