خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای ما ارسال نشده است؟

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

 
جستجوی پیشرفته

1504 سوال توسط 134515 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: SolimokLes
سیستم پاسخگویی مسئولین به مردم استان کرمانشرکت های بیمهبیمه دانا (مسئول پاسخگویی: bmehrabian) نکات کاربردی فروش بیمه نامه های عمر
صفحه: [1]
نويسنده سوال: نکات کاربردی فروش بیمه نامه های عمر  (دفعات بازدید: 584 بار)
saeid1989
ارباب رجوع
*
« : 24 خرداد 1396,ساعت 09:38:11 »


معاون مدیر بیمه های عمر و پس انداز انفرادی بیمه دانا با تشریح انواع بیمه نامه های عمر، ویژگی ها و مزایای آن، به مهم ترین نکات کاربردی فروش این بیمه نامه ها پرداخت .


به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، سودابه علی آبادی در دوره آموزشی بیمه نامه های عمر انفرادی که در محل سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، خطاب به نمایندگان این شرکت، داشتن اعتقاد برای فروش بیمه های عمر را یک ضرورت برشمرد و افزود: اعتقاد به محصول،اعتماد،صداقت،تشخیص نیاز و تخصص و شناخت از بازار از جمله خصوصیات یک مشاور خوب و نماینده فعال برای فروش بیمه نامه های عمر است .

وی با اشاره به افزایش تدریجی نفوذ بیمه عمر در جامعه گفت: برای فروش بیمه عمر باید متخصص بود و با جنبه های مختلف این بیمه نامه آشنا باشیم و سپس ضمن اهمیت دادن به مشتری و ایجاد حس امنیت برای او، ارتباط با وی را قطع نکنیم و بدانیم که فروش، فرایند آغاز یک ارتباط است .

معاون مدیر بیمه های عمر بیمه دانا با تشریح نکات کاربردی فروش این بیمه نامه ها، حرکت به سمت افزایش رفاه اجتماعی، ایجاد حس خوب و برقراری درآمد مستمر را از دلایل فروش بیمه نامه عمر دانست و افزود: هدف ما آسان کردن راه برای فروش بهتر این بیمه نامه ها است .

وی در پایان سخنان خود به تشریح جزییات و مزایای بیمه نامه عمر جامع ارمغان زندگی بیمه دانا پرداخت و به پرسش های مختلف نمایندگان پاسخ داد .

 قانون جذب , سایت قانون جذب
صفحه: [1]