خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای ما ارسال نشده است؟

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

جستجوی پیشرفته

1104 سوال توسط 78064 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: Steviehooff
سیستم پاسخگویی مسئولین به مردم استان کرمانفرمانداری هافرمانداری انار (مسئول پاسخگویی: anar)مصوبه اخير شوراي دهستان بياض از توابع شهرستان انار
صفحه: [1]
نويسنده سوال: مصوبه اخير شوراي دهستان بياض از توابع شهرستان انار  (دفعات بازدید: 540 بار)
اصغر سليمي
ارباب رجوع
*
« : 20 بهمن 1395,ساعت 09:41:03 »

ا سلام ووقت بخیر وعرض تبریك به مناسبت ایام مبارك دهه فجر.من سليمي نوه هستم  .من می خواستم در مورد آسفالت بلوار ولی عصر(عج) دهستان بیاض جنب درمانگاه از توابع شهرستان انار كه ورودی منطقه به اصطلاح عبدل آبادبیاض می باشد بپرسم كه چرا روی مصوبات شورا ی اسلامی نظارتی وجود ندارد وآقایانی كه توی شورا هستند صرفا به خاطر اینكه منزل مسكونی چهار نفر از خانواده های سلیمی اونجا ساكن هستند حاضر نیستن لاین ورودی را آسفالت كنند وفقط لاین خروجی كه هیچ ارتباطی با منازل مسكونی ندارد ودر طول دیوار درمانگاه هست آسفالت می كنند ودلیل می آورند چون خروجی بیشتر از ورودی است.تنها 90متر از لاین ورودی هست كه اسفالت نمیشه ودقیقا درطول این 90متر منازل مسكونی ما واقع شده است  ودائما گرد وخاک از خيابان با عبور ماشين بلند ميشه ومشکلاتي براي ما ايجاد مي کند.ازشما خواهش می كنم این موضوع را پیگیری نمایید وببینید كه مثلادر شهرك ولی عصر آقایان كجاها را كه با بودجه عمومی آسفالت نكرده اند درحالیكه ما كوچه پشت منازل مسكونی خودمان را شخصا هزینه كردیم وآسفالت نموده ایم. متاسفانه به بخشدار محترم آقاي هاوشکي هم اين موضوع را گفتيم ولي رسيدگي نکردند.ممنون از لطف شما.
صفحه: [1]