خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای ما ارسال نشده است؟

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

جستجوی پیشرفته

1090 سوال توسط 86590 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: vvvvooGom
سیستم پاسخگویی مسئولین به مردم استان کرمانفرمانداری هافرمانداری راور (مسئول پاسخگویی: ayazdizadeh)توجه نکردن به فرصت های شغلی جوانان بومی شهر
صفحه: [1]
نويسنده سوال: توجه نکردن به فرصت های شغلی جوانان بومی شهر  (دفعات بازدید: 3490 بار)
SCH
ارباب رجوع
*
« : 21 دي 1394,ساعت 14:16:06 »

با سلام و خسته نباشید
خواهشمندم جناب فرماندار پاسخگو باشند که چرا به فرصت های شغلی بومی ها توجهی نمی شود. من خودم کارشناس بهداشت حرفه ای هستم ولی متاسفانه از زمان فارغ التحصیلی تا به الان صحبت و درخواست من و هم رشته ای هایم برای بدست آوردن پست شغلی بی نتیجه و به بهانه های واهی دست به سر شده ایم ، آیا این عدالت است که راور نیروی بومی داشته باشد و در پست بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت از نیروی طرحی استفاده شود. و ما بیکار بمانیم چرا مسئولین فقط شعار جلوگیری از مهاجرت راوری ها را می دهند اقدامی عملی نمی کنند اگر واقعا می خواهید برای جوانان کاری بکنید این مشکل ما را حل کنید از زمان دکتر رنجبر ما هر چه رفتیم و آمدیم فایده ای نداشت در صورتی که خیلی راحت رییس مرکز بهداشت به دلیل نداشتن کارشناس دائم در این مرکز می تواند این فرصت شغلی را برای ما ایجاد نماید. آقای فرماندار خواهشا یه کاری بکنید و به بهانه های الکی مسئولین گوش ندهید این همه نیروی قراردادی گرفتند اما دریغ از  بهداشت حرفه ای. در صورتی که درخواست ما غیرمنطقی نیست راور کسی را به طور دائم برای انجام کارهای مربوط به این رشته ندارد به جز نیروهای طرحی که می آیند و می روند.    با تشکر منتظر پاسخگویی شما می مانم و دعا می کنم حق رعایت گردد.javascript:void(0);
صفحه: [1]