خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای ما ارسال نشده است؟

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

جستجوی پیشرفته

1096 سوال توسط 77359 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: Fekreekacy
سیستم پاسخگویی مسئولین به مردم استان کرمانوزارت آموزش و پرورشسازمان آموزش و پرورش (مسئول پاسخگویی: nalavi)نیم نگاهی بر روش انتخاب مدیران مدارس ابتدایی وتاثیر عملکرد انان بر وضعیت آموزش
صفحه: [1]
نويسنده سوال: نیم نگاهی بر روش انتخاب مدیران مدارس ابتدایی وتاثیر عملکرد انان بر وضعیت آموزش  (دفعات بازدید: 3522 بار)
maj2
ارباب رجوع
*
« : 08 آذر 1394,ساعت 04:51:03 »

با سلام
من معتقدم تا وقتی مدیری نه براساس توانایی ها وقابلیت ها بلکه بر پایه رابطه وزد وبند امتخاب می شود البته ناگفته نماند بعضی از این بندگان خدا چون توانایی کار دیگری در سیستم آموزشی ندارند مدیر شده اند وضعیت مدارس بهتر از این نمی شود بهتر نبود مدیران ابتدایی از بین کار آمد ترین افراد همان مقطع انتخاب می شدند مدیری که بعد از 10سال مدیریت نتوانسته یک منبع مالی برای مدرسه تامین کنه و از کمک خیرین موجود در منطقه خود کمک بگیرد خوب معلومه وضع بهتر از این نمی شه به نظر من به جای این جلسات بی فایده چهار تا کلاس بازاریابی برای مدیران بگذارید تا بتوانند امورات مدرسه خود را بگذرانند فعلا جلسه می گذارید تا مدیران بر معلمین ابتدایی با کلاسهای 30 نفر به بالا  فشار بیشتری بیاورند معلم ابتدایی احتیاج به همکاری وتعامل دارد ولی چیزی که شاهد هستیم غیر از این است می ایید بازدید از مدارس راه می اندازید این قدر این بزرگ می شود که دلسردی از کار بوجود می اورد نفس بازدید و انتقاد خیلی خوب است ولی اجرای ان توسط افرادی که به پشت میز نشینی عادت کرده اند به سیستم آموزشی لطمه می زند گویا قرار است کسانی از کره ای دیگر بیایند وآموزش ما را زیر سوال ببرند این قدر این سیستم آموزشی دستخوش سلیقه گرایی شده که انسان سر در گم می شود حکایت کار ملا نصرالدین شده ایم که بر ته شاخه درخت نشسته بود و سر شاخه می برید .معمولا من کم حرف می زنم ولی چیزهایی که می بینم در مدارس با اهداف اموزشی وتربیتی تعریف شده مغایرت دارد .
به قول یکی از اساتید همه برای یک قدم به جلو تلاش کنیم مشکلات حل می شود.
صفحه: [1]