خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای ما ارسال نشده است؟

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

جستجوی پیشرفته

1077 سوال توسط 68144 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: MorganCak
صفحه: [1]
نويسنده سوال: انشعاب برق روستای تک فرهاد  (دفعات بازدید: 3756 بار)
labkhand
ارباب رجوع
*
« : 17 آبان 1394,ساعت 12:31:16 »

با سلام و احترام خدمت فرماندار دلسوز ریگان ، فقط یک خواهش دارم و تمام تلاشم رو برای رسیدن به خواهشم انجام میدم حتی با مراجعه به سایر مقامات دولتی ....
22 خانواده از روستای تک فرهاد هزینه وصل انشعاب برق رو پرداخت کردند که از نعمت برق برخوردار باشند ولی متاسفانه هنوز اقدامی صورت نگرفته . متاسفانه روستاها خیلی مورد ظلم قرار میگیرند هیچ رسیدگی نمی شود .
حتی مدرسه ای که در این روستا قرار دارد نیز برق ندارد . بچه های روستا چه فرقی با بچه های شهر دارند که هیچ امکاناتی ندارند . لااقل برای مدرسه برق بیارید که از لحاظ آموزشی بچه هامون مورد ظلم واقع نشوند .
اگه جنگی چیزی باشه همه با هم برابرند ( مردم روستا و مردم شهر ) و باید بروند از کشورشون دفاع کنند ولی در اوضاع عادی مردم روستا رو هیچی حساب نمیکنید . اصلا نمیگید که ما بیچاره ها چطوری باید زندگی کنیم . شما خودتون اگه یه روز برق نداشته باشید چیکار میکنید . یه ذره به فکر مامردم بیچاره روستایی باشید تا خدا ازتون راضی باشه . حالا اگه ما پولش رو نداده بودیم یه چیزی ،،، حاج آقا ما پولش رو هم دادیم . بخدا اگه تا هفته آینده برق نیاد توی روستا من خودم میرم تهران بخدا میرم شکایت میکنم . حاج آقا به وضع ما رسیدگی کنید ما بدبختا به کی باید بگیم .
 از شما خواهمشندم هر چه سریعتر به مشکل برق روستای تک فرهاد  رسیدگی نمایید .
از شما ممنونم
صفحه: [1]