خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای ما ارسال نشده است؟

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

جستجوی پیشرفته

1151 سوال توسط 129247 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: daphnegr11
صفحه: [1]
نويسنده سوال: روز تعطیل در شرکت نفت  (دفعات بازدید: 1710 بار)
ارباب رجوع نفت
ارباب رجوع
*
« : 03 تير 1393,ساعت 13:18:08 »

به مدیر شرکت نفت
با سلام امروز را به خاطر بسپارید سه شنبه مورخ 3/4/93
چون که من به عنوان ارباب رجوع که از بخت بدم سروکارم با این شرکت تعطیل افتاده امروز رو هیچ وقت فراموش نمی کنم شرکتی که نه مدیر داشت نه معاون.

واقعا کسی نیست به اوضاع این شرکت رسیدگی کنه یکی نیست بگه مدیر خودت نیستی معاونینت کجان جانشینت کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوش بحال کارمندان این اداره چه اوقات خوشی رو در بی مدیری و بی مسئولی سیر می کنن!!!!!!!!!
فقط اومدم به بقیه ارباب رجوع ها اعلام کنم که دعا کنن که سروکارشون به این شرکت نیفته
در خاتمه دعا کنم شاید واقعا مسئول با وجدانی وجود داشته باشه که به اوضاع این شرکت رسیدگی کنه.
روابط عمومی شرکت نفت
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی
« پاسخ #1 : 03 شهريور 1393,ساعت 06:31:19 »

با سلام و احترام
با توجه به روند انجام کار در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و ثبت آمار روزانه مراجعین محترم این  شرکت، در روز یاد شده هیچ موردی بدون پاسخ نمانده است. خاطر نشان می گرددباتوجه به ضرورت عملیات لزوم حضور همزمان مدیر منطقه و همه معاونین از نظر این سازمان توجیه ندارد،در نتیجه با حضور معاون بازرگانی در کل ساعات اداری روز سه شنبه  مورخ سوم تیر ماه سال جاری طرح شکایت عدم رسیدگی کارکنان این شرکت احتیاج به بررسی بیشتر دارد.لذا پیشنهاد می گردد درمراجعه حضوری مجدد جزئیات بیشتر را ارائه  و واحد مرتبط با موضوع مطروحه را معرفی کنید تا  مورد بررسی دقیق تر قرار گیرد.

صفحه: [1]