خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای ما ارسال نشده است؟

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

جستجوی پیشرفته

1075 سوال توسط 73496 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: Nrggk833g
صفحه: [1]
نويسنده سوال: رونوشت درخواست کمک  (دفعات بازدید: 8954 بار)
hoosin.
ارباب رجوع
*
« : 11 ارديبهشت 1393,ساعت 08:35:20 »

[جناب آقای دکتر گرامی
با سلام و تبریک .
جناب آقای دکتر گرامی  ضمن قدردانی از شما به خاطر توجه به وضعیت و مشکلات نیروی انسانی  ادارات و درک مشکلات آنها ، همانطور که مستحضر هستید نیروهای تبدیل وضعیت سال 91 الان مدت دو سال است که در شهرهای غیر از محل سکونت خود خدمت میکنند .  عده زیادی از جمله  خودم به خاطر مشکلات خانوادگی از جمله نگهداری پدر و مادر ناتوانم نزد خودم نتوانستم محل سکونت خود را به شهر محل کارم ببرم و هر روز مجبورم با وسیله نقلیه شخصی مسیر دو شهر را پیموده و ظهر خسته بر گردم که در این مدت دوسال بسیار سخت  و پر خطر بود و حالا که بنزین هم گران شده اصلا نمیصرفه و هزینه های زندگیم زیاد شده . من چندین بار اقدام کردم و اداره مربوطه هم موافق هستند و گفتند استانداری اجازه بده ما با انتقال یا ماموریت شما موافقیم و در شهر خودمان هم با توجه به تجربه 11 ساله خدمت قطعا بیشتر و بهتر می توانم خدمت کنم . از طرفی شهر محل سکونت خودم هم بسیار محروم و از نظر نیروی انسانی در مضیقه است و هیچ  کس دوست ندارد در آنجا کار کند . خواهشمند است با انتقال  یا ماموریت موقت تا بهتر شدن وضعیت با حل بعضی مشکلات ، بین شهر های محروم موافقت کنید . در ضمن ما هرگز توقع انتقال به مرکز استان را نداریم و تعهد میکنیم هرگز این خواسته را تا تمام شدن تعهد ده ساله مان نداشته باشیم .  با تشکر  و خدا قوت
رونوشت :- استاندار محترم جهت  کمک در رفع مشکلمون.
- فرمانداران محترم جهت کمک در رفع مشکل همشهریهاشون.و پیشگیری از اتفاقات خدای ناکرده بد و ناگوار.
صفحه: [1]