خوش آمدید، مهمان - لطفا برای ثبت نام اینجا و یا برای ورود اینجا را کلیک کنید.
آیا هنوز ایمیل فعال سازی حساب کاربری برای ما ارسال نشده است؟

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید

جستجوی پیشرفته

1082 سوال توسط 58691 کاربر - جدیدترین کاربر عضو شده: robbieej18
صفحه: [1]
نويسنده سوال: بانک رابر  (دفعات بازدید: 8917 بار)
amiri
ارباب رجوع
*
« : 16 فروردين 1393,ساعت 06:19:22 »

مسئول محترم با سلام عرض ادب و احترام

ضمن تبریک سال جدید و ارزوی موفقیت برای ملت ایران

در تاریخ 11/1/93 جهت دریافت پول به  بانک ملت رابر مراجعه کردم و درخواست پول از حساب خود نمودم ایشان جواب داد که نمیتونم پول بدم دستوررئیس بانک مرکزیه بیش از پانصد تومن ندین در صورتی که به دلیل نیاز فوری به بانک ملت شعبه بافت مراجعه کردم  با استفاده از شاخص پول دریافت نمودم هیج وقت از کسی شکایت نکردم و ان شالله اخرین بارمه فکر کنم حقم نبود حساب خودم پول خودمو بهم ندن اخه میدونی الان دیگه یه حساب برای کل بانک های ایران کافیه اغا جواب داده باید بری شعبه صادر کننده     (ببین رئیس محترم میدونم جنابعالی باید پول جمع کنی چون هر چی گردش مالیت بیشتر باشه در موقعیت جنابعالی تاثیر داره ولی دوست من هموطن من من پولم را درست زمانی میخوام که مشکل دارم بد کردم پول تو بانک ملت نگه داشتم  که جنابعالی بعنوان رئیس بانک شاخص حساب را خط بزنی  و شرط ببندی که هیجا بهت پول نمیدن  الاشعبه مفتح حساب )بانکه یا قمار خونه نگه داشتن  پول که ندادی چرا شاخص حساب را خط زدی که من کلی زنگ بزنم شعبه اصلی شاخص بگیرم مشتری به چه قیمتی نابودی وقتی رئیس اینجوری حرف میزنی تکلیف بقیه معلومه خواهشمند است بررسی شود ضمن اینکه از رئیس و پرسنل بانک ملت بافت کمال تشکر رادارم
amiri
ارباب رجوع
*
« پاسخ #1 : 20 فروردين 1393,ساعت 05:50:27 »

والا اورده اند که پیرزنی نزد حاکم شرع شکایتی برد و گفت شب که خواب بودم طراران گوسفندانم را ربوده اند حاکم گفت چگونه ای که راحت خوابیده ای حالا شکایت داری که گوسفندانت را ربوده اند می بایست نخوابی پیرزن که از رندان زمان بود گفت ببخش حاکم فکر کردم شما بیدارید حالا منو باش که فکر کردم شما بیدارید گریه کردن
سعید سلجوقی نژاد
مسئول پاسخگویی
« پاسخ #2 : 11 خرداد 1393,ساعت 07:59:54 »

با سلام و احترام
ضمن عرض پوزش به دلیل تاخیر در ارسال پاسخ به استحضار می رساند که طبق قوانین بانک ملت سقف برداشت از حساب ،بدون کارت یا چک، در شعب غیر از افتتاح کننده حساب ، پانصد هزار تومان می باشد.
amiri
ارباب رجوع
*
« پاسخ #3 : 17 خرداد 1393,ساعت 16:18:17 »

پس چی شد من رفتم شهرستان دیگه ای و مبلغ درخواستیمو گرفتم در حالی که بیش از 500 تومن بود یعنی این شعبه ای که به من پول داد خلاف مقررات کار کرد.
سعید سلجوقی نژاد
مسئول پاسخگویی
« پاسخ #4 : 27 خرداد 1393,ساعت 13:19:17 »

با سلام و احترام
درصورتی که مدرکی مبنی بر پرداخت بیش از 500 هزار تومان در شعبه بافت دارید به اداره بازرسی بانک ملت تحویل دهید تا با متخلف برخورد گردد.
صفحه: [1]